Yhteystiedot

Vihannin eränkävijät RY
Linnastenkankaantie
86400 Vihanti

Uutiset

13.8.2019Kartta asiaaLue lisää »24.7.2019RiistakolmiolaskentaLue lisää »24.7.2019Kesäkokous 2019Lue lisää »2.7.2019Jänisajokoe koulutusLue lisää »16.4.2019AmpumaratatalkootLue lisää »28.3.2019Hirviporukan kokoamiskokousLue lisää »

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:78396 kpl
Share |

Lupa-asiat

- Pienriistan vierasluvan hinta 15e/vrk, vieras metsästää isännän kiintiöön

- Pienpetokausilupa vieraille 10e, seuran jäsen oltava mukana pyynnissä

- Kausilupa 100e, Veikko Tanskala kirjoittaa

- Riistanvalvoja Asko Kalliokoskella valtuudet tarkastaa luvat

- Luvattoman metsästyksen rikemaksu 5 kertaa riistanhoitomaksu

- Vierasluvan voit maksaa seuran tilille kunhan ilmoitat jollekkin lupamyyjälle

  Vihannin OP FI6955160240003984.

  Viestikenttään tieto kenelle ja mille päivälle pl. kausiluvat.


Lupamyyjät:

Tapio Isokoski 0403561007
Veikko Tanskala 0400214314
Pekka Mustakangas 0442981377
Martti Varpenius 0407796940
Risto Pekki 0408312688
Urpo Vilminko 0407796941