Yhteystiedot

Vihannin eränkävijät RY
Linnastenkankaantie
86400 Vihanti

Uutiset

27.6.2018Raahe-Festivaali talkoot 2Lue lisää »18.6.2018Raahe-Festivaali talkootLue lisää »14.5.2018Tutustuminen hirvijahtiinLue lisää »6.5.2018Talkoot PuuronevallaLue lisää »3.5.2018Harjoitusammunnat 2018Lue lisää »16.3.2018KokouspöytäkirjatLue lisää »

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:53335 kpl

Lupa-asiat

- Pienriistan vierasluvan hinta 10e/vrk, vieras metsästää isännän kiintiöön
- Kausilupa 100e, Veikko Tanskala kirjoittaa
- Riistanvalvoja Asko Kalliokoskella valtuudet tarkastaa luvat
- Luvattoman metsästyksen rikemaksu 5 kertaa riistanhoitomaksu
- Vierasluvan voit maksaa seuran tilille kunhan ilmoitat jollekkin   lupamyyjälle,

  Vihannin OP FI6955160240003984.

  Viestikenttään tieto kenelle ja mille päivälle.


Lupamyyjät:

Tapio Isokoski 0403561007
Veikko Tanskala 0400214314
Pekka Mustakangas 0442981377
Martti Varpenius 0407796940
Risto Pekki 0408312688
Urpo Vilminko 0407796941