Yhteystiedot

Vihannin eränkävijät RY
Linnastenkankaantie
86400 Vihanti

Uutiset

30.10.2019AjokokeetLue lisää »23.10.2019Peruuntunut ajokoeLue lisää »28.9.2019AmpumaradoistaLue lisää »19.9.2019Ajokoemaasto peruutusLue lisää »13.8.2019Kartta asiaaLue lisää »24.7.2019RiistakolmiolaskentaLue lisää »

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:89977 kpl
Share |

Lupa-asiat

- Pienriistan vierasluvan hinta 15e/vrk, vieras metsästää isännän kiintiöön

- Pienpetokausilupa vieraille 10e, seuran jäsen oltava mukana pyynnissä

- Kausilupa 100e, Veikko Tanskala kirjoittaa

- Riistanvalvoja Asko Kalliokoskella valtuudet tarkastaa luvat

- Luvattoman metsästyksen rikemaksu 5 kertaa riistanhoitomaksu

- Vierasluvan voit maksaa seuran tilille kunhan ilmoitat jollekkin lupamyyjälle

  Vihannin OP FI6955160240003984.

  Viestikenttään tieto kenelle ja mille päivälle pl. kausiluvat.


Lupamyyjät:

Tapio Isokoski 0403561007
Veikko Tanskala 0400214314
Pekka Mustakangas 0442981377
Martti Varpenius 0407796940
Risto Pekki 0408312688
Urpo Vilminko 0407796941