Yhteystiedot

Vihannin eränkävijät RY
Linnastenkankaantie
86400 Vihanti

Uutiset

5.10.2017Ajokokeen peruuntuminenLue lisää »18.9.2017Ajokoe 23.9.2017 peruttuLue lisää »13.9.2017Tietoa ajo- ja haukkukokeistaLue lisää »15.8.2017Kattotalkoot PuuronevallaLue lisää »9.8.2017ValutalkootLue lisää »19.7.2017KesäkokousLue lisää »

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:42833 kpl

Lupa-asiat

- Pienriistan vierasluvan hinta 10e/vrk, vieras metsästää isännän kiintiöön
- Kausilupa 100e, Veikko Tanskala kirjoittaa
- Riistanvalvoja Asko Kalliokoskella valtuudet tarkastaa luvat
- Luvattoman metsästyksen rikemaksu 5 kertaa riistanhoitomaksu
- Vierasluvan voit maksaa seuran tilille kunhan ilmoitat jollekkin   lupamyyjälle,

  Vihannin OP FI6955160240003984.

  Viestikenttään tieto kenelle ja mille päivälle.


Lupamyyjät:

Tapio Isokoski 0403561007
Veikko Tanskala 0400214314
Pekka Mustakangas 0442981377
Martti Varpenius 0407796940
Risto Pekki 0408312688
Urpo Vilminko 0407796941
Ari Ohinmaa 0400663093